İkinci el dükkanlarından alışveriş yapmaya bayılıyoruz. Dekorasyonunuz için harika aksesuarlar, eşyalar bulamanız mümkün oluyor. Hem nostaljik hem de hikayesi olan vintage objeler bu aralar yeniden trend haline geldi. Kısacası bit pazarına nur yağdı! Bunu biraz da mutfakta inceleyelim diyoruz! Çok eğlenceli bir dekorasyon yaratabileceğinizi unutmayın!

Ben 2. el eşya kullanamam diyenler de vintage görünümlü eşyalar bulmak hiç zor değil. Eskitme mobilyalar, o yılların çağdaş yorumları, görünümü eski ama kendisi yeni obje bulmak hiç zor değil. Vintage stili mutfakta uygulayarak romantik ve nostaljik bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Dekorun tek bir yönünde vintage aksesuarlar kullanmayı da deneyebilirsiniz. Mesela saatlerinden oluşan bir koleksiyon düşünün. Onutek bir duvarınızda dekor olarak kullanmak eğlenceli olabilir. Vintage bir mutfak masası da bu dekorun bir tamamlayacısı olarak size yardımcı olabilir. Kesinlikle uygulaması kolay bir yol!

Benim mutfağım çok modern nasıl yapacağım diyorsanız sadece aksesuarlar ve mutfak gereçlerinde vintage seçimler yaparak uygulayabilirsiniz.