’un Yılbaşı Koleksiyonu, yeni yıla girmenin verdiği coşkuyu hissettiren geniş ve renkli ürün yelpazesiyle her zevke ve duyuya hitap ediyor. Yılbaşı şölenini evlerine taşımak isteyen dekorasyon meraklıları ve yeni yılın heyecanını sevdiklerine aldıkları sürpriz hediyelerle pekiştirmek isteyenler koleksiyonlarını inceleyebilir.

Kırmızının her tonunun hakim olduğu koleksiyonda, , metalik tonlar, lame – dore ışıltılar ve modern kıvrımlar dikkat çekiyor. Tamamı Bone China altın-platin motifli yemek takımları, ayaklı abajurlar, kış temalı muglar beğeni topluyor. Yeni yılda evlere güzellik katacak, keyif ve enerjiyi artıracak aydınlatma ürünleri, banyo ve yatak odalarınıza renk katacak aksesuvar ve tekstil ürünleri, şık ve göz alıcı hediyelik ürünler ile sofra aksesuvarları başta olmak üzere bu koleksiyonda bulabiliriz.

Tepe Home’da yılbaşında “Black Elegance“, “Glorious Blue“, “Classic Winter“, “Natural Winter” ve “Funny Christmas” olmak üzere 5 ana temadan oluşan ürün grubu yer alıyor. Siyah, gri ve gümüş ağırlıklı renklerin hakim olduğu “Black Elegance” sadelikten ve siyahın asaletinden hoşlananların beğenisine sunulurken, mavi ve siyah renklerden oluşan “Glorious Blue” göz alıyor. Yılbaşının vazgeçilmez renkleri altın ve kırmızının yer aldığı “Classic Winter” tam bir yılbaşı havası yaşamak isteyenlere hitap ediyor. Toprak, krem tonları ve ahşap malzemeyle üretilen yılbaşı ürünlerinden oluşan “Natural Winter” ve eğlenceli bir yılbaşına tanıklık edecek “Funny Christmas” ise pembe, yeşil, mor ve mavi renkleriyle göz dolduruyor.

Tepe Home, çam ağaçları, yılbaşı aksesuvarları, süslemeler, yılbaşı davetini unutulmaz kılacak sofra takımları ve mumlarla müşterilerini büyüleyerek evin her köşesinde şölen havası yaratmaya devam ediyor. Koleksiyonda yer alan ürünler, yeni yıla girerken sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere kadın, erkek ve çocuklar için birbirinden şık ve özel hediye alternatifleri oluşturuyor.