Birbirinden farklı tasarımları ile pek çok ödül alan Silverline dekoratif camlı, Comet Abajur tipi davlumbaz mutfağınızı şıklaştırırken sahip olduğu fonksiyonel kullanım özellikleri sayesinde de yemek pişirmeyi keyifli hale getiriyor.

Silverline Comet Davlumbaz

, farklı tasarımı, paslanmaz çelik dış düzeyi ve etrafında bulunan Led aydınlatmaları sayesinde diğerlerinden kolayca ayırt edilebiliyor. Güçlü LED aydınlatmalı 3 adet beyaz temperli cam ve 3 power led alt aydınlatma ile davlumbazınızın mutfağınızda bir abajur gibi ışıldarken size de yaptığınız yemekleri keyifle yemek kalıyor. Otomatik kapatma fonksiyonu ve filtre doluluk uyarı sistemi ile sorunsuz kullanım keyfini yaşatan ile mutfağınızın keyfini süreceğiniz zamanlar sizi bekliyor.

Silverline Comet Davlumbaz

TURBO düzeyinde biri faklı olmak üzere sahip olduğu 5 farklı emiş gücü seviyesi ile mutfaklarınızda yemek kokusu bırakmıyor. Dijital ekranı üzerindeki elektronik kontrol paneli sayesinde davlumbazınızı her an kontrol edebiliyor, alarmlı uyarı sistemi sayesinde ise tehlikeli durumlara karşı davlumbazınız tarafından uyarılıyorsunuz.

Silverline Comet Abajur Tipi Davlumbaz Fiyatı : 1700 TL