14 Şubat adı “Aziz Valentin Günü”nden gelen tüm dünyada insanların sevdikleriyle hediyeleştikleri ve gün boyunca sevgilileriyle birlikte geçirdikleri gündür. Bu özel günün kökeni kimi tarihçilerce Antik Yunan’a kadar götürülmekte olsa da kesin olan şey insanların tarih boyunca sevdikleriyle hediyeleşmek ve birlikte vakit geçirmek için özel bir gün belirledikleridir.

Günümüzde de çiftler Sevgililer Günü’ne birbirlerine olan aşklarını anlatan en güzel hediyeyi seçerek hazırlanırlar. Bu aşamada doğru hediyeye karar vermek, çoğu zaman 14 Şubat’ın en meşakkatli kısmını oluşturur. Bu nedenle hediye seçiminde çoğu zaman çiftler arkadaşlarından tavsiye isterler. İşte henüz sevgililer günü için bir hediye kararı verememiş okuyucularımıza yardımcı olabilecek bazı :

Sevgililer Günü İçin Hediyeleri

Fotoğraf Çerçeveleri
Aşkınızla ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınız için masanızın başucunda duracak harika bir fotoğraf çerçevesi güzel bir fikir olabilir. Özellikle aşkınızın mesajını taşıyacak tasarımda bir fotoğraf çerçevesi sevdiğinizin çok hoşuna gidecektir.

Sevgililer Günü İçin Hediyeleri

Mumluklar
Romantizmin şüphesiz en güzel unsurlarından bir tanesi mumlardır. Aşkınıza hediye edeceğiniz güzel bir mumlukla ona mum ateşi başında vakit geçirmenin sizin için ne kadar önemli olduğunu söyleyebilirsiniz. Sevdiğinizin kalbini güzel bir mumluk aracılığıyla kolaylıkla kazanabilir ve onu ne kadar sevdiğinizi ona gösterebilirsiniz.

Sevgililer Günü İçin Hediyeleri

Duvar Sticker
Günümüzün en yeni ve orijinal tasarım modalarından birisi de duvar stickerlar. Sevdiğinize dilediğiniz mesajı taşıdığını düşündüğünüz birbirinden farklı tasarımlarda, göz alıcı güzellikteki duvar stickerlarından birisini alarak; hep onun yanında olduğunuzu göstermek isteyebilirsiniz. Bu sticker’lar sayesinde ona her gün sevgililer gününün büyülü atmosferini hatırlatabilirsiniz.

Sevgililer Günü İçin Hediyeleri

Nevresim Takımları
Sevgilinize onu duyduğunuz kuvvetli hisleri ve arzuyu göstermenin nevresim kadar güzel bir yolu olamaz. Birbirinden sıcak tasarımlara sahip güzel nevresim modellerinden zevkinize en uygun olanı alarak sevgilinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Gecenin büyüsünü sevgililer gününden sonra da taşımak isteyenler için nevresim takımları çok güzel bir çözüm sunmaktadır.

Sevgililer Günü İçin Hediyeleri

Yastık
Sevgilisinin başucundan ayrılmak istemeyen onun her zaman yaslanabileceği bir omuz olmakla övünenler için yastık ideal bir tercih. Artık onlarca özel tasarımlı yastık modeli arasından sevgilinize iletmek istediğiniz duyguları en güzel yansıtan yastıklar bulabilirsiniz. Böylesi şık bir hediyeyle mest olmayacak kalp bulmak imkansız.