Uluslararası dekorasyon trendlerine paralel olarak tasarımda natürelliğe ağırlık veren ’ın yeni serisi Tralles de, ışıltıyı yaşam alanlarına taşıyor. Alışılagelmişin dışında bir dekorasyon anlayışıyla, klasiğin vazgeçilmezi altını tasarımlarına taşıyan serisi ile dekorasyonda fark yaratıyor.

Seramiksan Tralles serisinde, bej ve kemik renklerinde yer ve bulunuyor. Duvar karolarındaki dalga rölyefi, yaşam alanlarına daha hareketli bir görünüm katmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Tralles’in altın varakla zenginleştirilmiş dekor ve bordürleri de seçkin bir şıklığı temsil ediyor. İleri teknoloji ve estetik tasarımı bir araya getirdiği Tralles, Rotodigit teknolojisi kullanılan Digiart serisi karolar arasında yer alıyor. Seramiksan Digiart karolarda, Rotodigit teknolojisi sayesinde karo yüzeyi üzerine yüksek çözünürlüklü baskı yapılarak gerçeğine çok yakın doğal görüntüler elde ediliyor. 3 boyutlu yüzeyler üzerine uygulanan dijital baskı teknolojisi, seramik üretim teknolojisinde dünyada gelinen son nokta olarak değerlendiriliyor.

Seramiksan Tralles Fiyatları ise şöyle:
Tralles bej-kemik, duvar, 30 x 60 cm: 25 TL/ m²
Tralles bej-kemik, yer, 30 x 60 cm: 25 TL/ m²
Tralles rölyef, bej-kemik, duvar, 30 x 60 cm: 29 TL /m²
Tralles dekor, 30 x 60 cm: 21 TL /adet
Tralles bordür, 4 x 60 cm: 6.90 TL /adet