Renkli aksesuarla güzelleşmiş modern ve minimalist bir dekorasyon örneği keşfimiz var. Beyaz ağırlıklı mobilyalar, beyaz duvarlar ve ilham veren detaylarla dolu. Birarada kullanılmış sarkıt lambalar için sağlam tavanlara ihtiyaç olsa da birkaç avizeyi bir araya getirerek deneyebilirsiniz. Sevdiğimiz diğer detay ise tepsili zigon sehpalar! Son zamanlarda favori olan bu sehpaları eviniz için mutlaka edinmelisiniz!

Renkli Dekorasyon

Az eşyayla nasıl ferah bir dekorasyon yaratılır?” sorusunun güzel bir örneği bu dekorasyon. Örneğin siz de ışık alan bir köşeyi keyif köşesi haline getirebilirsiniz. Bir berjer, tatlı bir kırlent ve lambader kitap ve dergi okurken vazgeçilmez alanınız haline gelebilir.

Renkli Dekorasyon

Bu ferah mutfağa da bayılmamak elde değil! Artık mutfaklar sadece yemek yapılan bir mekandan çok yaşam alanı haline döndü. Beyaz masanın üzerindeki mavi sarkıt lamba gibi siz de renkli bir aydınlatma tercih ederek mutfağınızı güzelleştirebilirsiniz.

Renkli Dekorasyon

Renklendirilmiş antre de renkleriyle enerji veriyor. Fuşya, turuncu, kırmızı ve beyazın enerjisi ile kapıdan girdiğiniz andan içiniz mutlulukla dolabilir. Çöp kutusunu da depolama için kullanma fikrine gerçekten bayıldık. Siz de deneyebilirsiniz.

Renkli Dekorasyon