Dayanıklı ev aletleri ile yaşamı kolaylaştıran ve kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik ürünleri en yalın haliyle sunan Dayanıklı Ev Aletleri’nin Yeni Nesil Çift Kapılı Buzdolapları özelliği sayesinde manuel defrost ihtiyacını klasik çift kapılı dolaplara göre çok azaltıyor!

Yalın, fonksiyonel ve dayanıklı ürünlerle öne çıkarak tüketicilerine güvenilir, şık ve çevreci ürünler sunmaya devam eden Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin A ++ enerji sınıfındaki yeni nesil çift kapılı LowFrost buzdolabı serisi A sınıfından yüzde 40 daha az enerji tüketiyor ve aile bütçesine önemli bir katkı sağlıyor.

Yeni seri buzdolaplarının LowFrost özelliği sayesinde dondurucu kısmında çok daha az buzlanma meydana geliyor ve buzdolabının defrost ihtiyacı da normal çift kapılı soğutuculara göre çok daha az seyrek ortaya çıkıyor. Böylelikle kullanıcı dostu bir çözüm sunan Profilo, tüketici memnuniyetine ve konforuna verdiği önemi bir kez daha göstermiş oluyor.

Hacimleri 267 litre ile 514 litre arası değişen 8 ayrı çift kapılı LowFrost buzdolabından oluşan Yeni Nesil serisinde yüksek teknolojiyi, pratikliği ve her türlü ihtiyaca cevap veren farklı özellikleri ve fonksiyonları bir arada sunuyor.