Dayanıklı Ev Aletleri, yenilikçi ve yüksek teknoloji ile donatılmış ürün gamına A sınıfından % 20 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan ve sert yüzeyine sahip solo fırını ekledi. Farklı yemekleri pişirmek üzere tasarlanmış pişirme programlarıyla mükemmel sonuçlar sunan , gaz emniyet sistemi ile son derece güvenli bir kullanım sunuyor.

Mutfağında tercih edenlere ise Profilo’nun çok farklı seçenekleri var. Yeni özellikle çerçevesiz tasarımı ile mutfaklara bambaşka bir şıklık getiriyor. Siyah İnci ankastre set ile de uyumlu olan siyah cam seramik, 4 yüksek hızlı ocak gözü, 9 güç kademeli ocak gözleri, yüzeyden kumanda paneli ve 4 kademeli kalan ısı göstergesi ile hem güvenli hem de pratik bir kullanım sunuyor. Farklı ve şık tasarımıyla mutfaklara zarafet getiren, güvenli kullanım sunan çok şık bir ürün.

Profilo’nun için sunduğu diğer seçenekleri ise dökme demir ocak ızgaralı OCA553CE çelik ocak ile beyaz, çelik ocak ızgaralı OCA553BE modelleri. Yeni gaz emniyet sistemi ve düğmeden otomatik ateşleme fonksiyonlarıyla hem pratik hem de güvenli.

Yalın, fonksiyonel ve dayanıklı ürünlerle öne çıkarak tüketicilerine güvenilir, şık ve çevreci ürünler sunmaya devam eden Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ürün gamını geliştirerek artırmaya devam ediyor.