Dünyanın bir numaralı markası Philips’ten yepyeni bir teknoloji ürünü. HR 1871 zahmetsiz meyve suyu keyfine olanak sunuyor. Katı meyve sıkacağı ailesinin yeni üyesi ‘ın Elektropolishing teknolojisi ile üretilen pürüzsüz filtresi, meyve ve sebze parçaları ile tıkanmıyor. Böylece Avance katı meyve sıkacağını temizlemek sadece 1 dakikanızı alıyor. Philips’in katı meyve sıkacağı ailesinin üstün teknolojisini tüm ürünlerinde bulmak mümkün.

Tüm ailede bulunan, gücü azalmayan motorları ve bir meyveden en fazla meyve suyu sıkılmasını sağlayan filtreleri ile Ailesi, kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. 800 W motor gücüne sahip Avance tek seferde 2,5 litre ile kullanıcısına yüzde 87 daha fazla meyve suyu sunuyor. Meyve suyu şelalesi özelliği ile meyve suyunun sıkılışı izlenebiliyor.

Damlatmayı önleyen özel başlığı ile meyve suyunun tezgaha damlaması önleniyor. Aynı zamanda Philips Avance’ın diğer parçalarını temizlemek de çok kolay. Normal katı meyve sıkacaklarının aksine Philips Avance’ta haznesi parçalayacı filtrenin altında bulunuyor. Böylece , sadece haznesinde toplanıp katı meyve sıkacağınızın kapağını kirletmiyor.

ise 400 TL civarlarındadır.