Son yıllarda halı modelleri sıradanlıkan uzaklaşarak, farklılaştı. Klasik halı modellerinin yerini, her tarzda eve uyacak yepyeni motifler ve tasarımlar aldı. modelleri, halı modasının en trend modeli.

Patchwork Halı Modelleri

Minimalistten, klasiğe kadar farkllı stilleri evlerine taşıyanların tutkusu olan bu halıların geçmişi çok eskilere dayanıyor. Yüzyıllar önce tasarruf amacıyla küçük kumaşların bir araya getirilmesiyle oluşturulan bu dokuma tarzı zamanla pek çok farklı alanda kullanılmaya başlamış. Anadolu medeniyetleri yüzyıllar boyunca patchwork motiflerini kullanmış. Etnik dekorasyon stili ile modern detayları birleştirmek istiyorsanız, ‘a mutlaka göz atmalısınız.

Patchwork Halı Modelleri

Salonunuzda modern ve tek tonlarda mobilyaları kullandıysanız, patchwork halı kullanarak, salon dekorasyonunuzu tamamlayabilir, renk katabilirsiniz.

Patchwork Halı Modelleri

Yün patchwork halı ile modern bir kanvas tabloyu aynı mekanda kullanmaktan çekinmeyin. Özellikle kırmızı gibi iddialı tonlarda kullanacağınız halılar, dekorasyonunuzdaki samimi havayı arttıracaktır.

Patchwork Halı Modelleri

Patchwork halılarda tek renk ile de sınırlı kalmayan. Halınız renkli olunca, diğer aksesuarlarda sadeleşin. Step, Gobbis, Studio Tabis, Dinarsu gibi pek çok farklı markanın patchwork halı modellerine de göz atmayı unutmayın.