1973 yılından bu yana üretimine hız kesmeden devam eden , Yatak Odası, Yemek Odası ve Duvar Ünitesi üretimine odaklanmış durumda.

’nda gardroba entegre edilmiş tv ile bir ilki başardı. Yatak odanızda vakit geçirirken tv’de izleyebilir, dilerseniz uykuya kanepede değil yatağınızın rahatlığında dalabilirsiniz.

3 büyük ana mağazası ile İzmit, İstanbul ve Bursa’da müşterilerine hizmet veren Odam Mobilya’nın ürünleri Türkiye çapında 160 bayide satılıyor. Ayrıca Almanya, İsviçre ve Suudi Arabistan başta olmak üzere toplam 17 ülkeye mobilya ihraç ediyor.

Neden Odam Mobilya?
1000 Mobilya kullanıcısında araştırma yapıldı ve kullanıcıların hangi sorunlarla karşılaştıkları tespit edildi. Bu sorunlar sizin için çözüldü;

1. Tek Ölçüyle sınırlı kalmayın.
Yeni nesil yatak odası gardroplar 210, 240, 270 ölçülerinde tercihinize göre büyüyüp küçülebilmektedir.

2. Karyola ve bazalar çabuk deforme olmaz.
Bazalı karyolaların başlık ve yanları suntadan değil metal karkasla çevrilidir.

3. Gardrop kapakları bozulmaz.
Ahşap ürünler ile yapılan kapaklarda bozulmalar meydana gelmektedir. Odam Mobilya ürünlerinde ise kapaklar 4 taraflı alüminyum ile çevrelenmiştir.

4. Zemini bozuk yerler sorun olmaz.
Zemini bozuk alanlarda sürgü sisteminin düzgün çalışması ve dolabın gönyelenmesi büyük bir problem. Alt kasaya; 6 adet kaldırma özelliğine de sahip gönyeleme sistemi geliştirildi.

5. Gardrop kapaklarımın stoplayıcı sistemi bozulmaz.
Kapakların düşme olasılığından ve stoplayıcıların bozulmaları sebebiyle stoplayıcılar alüminyum kanalın içine gizlendi, kapak düşmelerini ve stoplayıcıların bozulması engellendi.

İnternet yolu ile alacağınız ürünleri çevrenizdeki mağazalara gidip dokunarak alıyorsunuz. Mobilya Sektöründe ise hacimler büyük ve paketler sayıca fazla olduğundan, mobilyayı kurmak teknik bir altyapı gerektiriyor. Ayrıca nakliye, servis ve kurulum sorunları yaşanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı çoğunlukla internet yolu ile alınan mobilya ürünlerinde tüketici yoğun bir şekilde mağdur olmaktadır. Bu problemler artık çözüldü. Türkiye’nin her yerinde en güvenilir satış ve serviste deneyimli iş ortakları edinildi. İnternet sitesinden beğendiğiniz ürünleri; size en yakın bayiden görüp dokunarak kaliteyi hissedebiliyorsunuz.

Odam Mobilya Valencia Yatak Odası Fiyatı : 5966 TL
1 Adet Valencia Yatak Odası Dolap 270 Lik
1 Adet Valencia Yatak Odası Şifonyer
1 Adet Valencia Yatak Odası Şifonyer Ayna
2 Adet Valencia Yatak Odası Komodin
1 Adet Valencia Yatak Odası Karyola (160 cm.)