Nostalji severlere duyurulur! Anna Bell ve Klasik Telefonlar nostaljiiyi evinize taşıyor. 40lı 50li yılların filmlerinde görüp de ah ettiğimiz nostaljik detayları evimize taşımak için aksesuarlardan yararlanmaya ne dersiniz? O yıllardan çıkıp gelmiş gibi görünen nostaljik telefonları ister dekoratif olarak kullanın isterseniz gerçek bir telefon gibi kullanın.

Pirinç aksamlı, eskitme, swarovski taşlı, ahşap ya da altın varaklı Anna Bell telefonların makine aksamları ise Siemens’tenmiş. Telefonla konuşurken kendinizi bir film sahnesinde gibi hissetmek hoş olmaz mıydı? Özellikle klasik bir dekorasyona sahipseniz, lüks ve altın tozu saçan detaylardan hoşlanıyorsanız Anna Bell telefonlar evinizde harika bir tamamlayıcı olacak.


Anna Bell Küçük Duvar Klasik Ahşap Telefon : 359,90 TL

Bu telefon ise swarovski taşlar ve altın varaklarla süslenmiş çok özel bir tasarım. Anna Bell’i nostaljik telefonlar konusunda harika işler çıkartmış.


Anna Bell Gümüş Varaklı Aslanlı Swarovski Taşlı Telefon : 459,90 TL

Klasik Telefonlar da aynı zamanda telefon hatları ve santral ile de uyumlu! Yani bu dekoratif telefonları sadece dekorunuzun bir parçası olarak değil gerçek bir telefon olarak da kullanabilirsiniz. Anna Bell yanında Klasik Telefonlar da güzelliğiyle bizi nostaljik zamanlara gönderiyor.


Ahşap Masa Telefonu :209,90 TL

Hem romantik hem nostaljik telefonlarda ahşap ve pirinçin antik dokusunu evinize taşıyabilirsiniz. Dekorasyonda nostalji sevenlere duyurulur!


Klasik Salon Telefonu : 384,90 TL