, kahve keyfinin vazgeçilmez markalarındandır. Kahve tiryakileri için kahvenin lezzeti, yapımı, özel kahvesi bir bütünlük içinde olmalıdır. , bir kahve tiryakisinin ihtiyacı olan tüm özellikleri bir araya topluyor ve bu keyfi daha özel hale getiriyor. İşte bu yüzden de vazgeçilmezimiz! Biz de birer kahve tutkunu olarak ’yu takipçilerimiz için bir araya getirdik. İster sabah kahvesi, ister akşam akşam yemeğinden sonra lezzetli birkaç dakikanın yerini hiçbir şey tutamaz.

Nespresso tutkunu sadece bizler değiliz. Dünyaca ünlü Hollywood yıldızları da Nespresso’dan vazgeçemiyor. Yıllar önce denk geldiğimiz George Clooney reklamı da bunun güzel bir örneğiydi. Hepimizin kalbine Nespresso aşkını veren eğlenceli bir reklamdı. yıllar sonra yeniden izlemenizi şiddetle öneriyoruz.

Kapsül kahve makinesi ve özel cappucino makinesinin farklı renklerini de bulabilirsiniz. Kahveyi nasıl tercih ettiğinizi biliyorsanız, makinelerinin şık tasarımlı görünümleri bu keyfinize eşlik edecek. Her birinin özelliği birbirinden farklı. İşte bu noktada devreye tercihler giriyor. Nespresso’da kahve tutkunlarını tercihlerine göre çıkardığı ürünleriyle evimizin vazgeçilmezi haline geliyor.

ise, 400 TL ile 1500 TL arasındadır.