’dan, dekorasyonda 2012 yılının trendleri! 2012’de tüketicilerin geçmişe duydukları özlemden dolayı kişiye özel üretimin artacağını söyleyen , “Bu yılın trendinde 1960’lı yılların İngiliz ve Fransız tarzından etkileşimler görüleceğini söylüyor. Ayrıca doğaya da bir dönüş söz konusu olduğu da gözden kaçmadı.” Sizce de haklı değiller mi?

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik, 2012’de tüketicilerin geçmişe duydukları özlemden dolayı kişiye özel üretimin artacağını söylemiş. Son dönemlerde tüketicilerin kendi ruh hallerini yansıtacak mobilyalara rağbet ettiklerini ifade eden Özçelik, “Bu yüzden istenilen ürünlerin üretimini yapan firmalar ön plana çıkacak. El yapımı mobilya yapan butik firmalara talebin de arttığı bir yıl olacak” demiş.

2012 mobilya modasında, 1960’lı yılların esintilerinin olacağını belirten Etem Özçelik, şunları söyledi: “İngiliz ve Fransız tarzının karışımıyla nostaljik çizgilerin kendine özgü yorumlanmış şekli 2012 yılının mobilya trendini yansıtacak. Diğer senelere kıyasla doğallık ve rahatlık ön planda olacak. Vintage aksesuarları bu sene de görmek mümkün fakat doğallıktan yana olanlar daha sade tasarımları tercih edecek.” demiş. Bizce de haklı!