Modacıların koleksiyonlarında sık sık yer verdiği, lüksün, asaletin ve ihtişamın rengi mor, Marshall 2012 Renk Ailesi‘nin de en özel rengi olarak, hayatı renklendiriyor. Marshall 2012 Mor’u, ruh halini belirlemek için eşsiz bir renk olan . Koyu böğürtlen, görsel bir ilgi çekicilik katmak istediğiniz her mekana harika bir ton getirirken, diğer Marshall morları da mekanlarınızı loş, buğulu ve gizemli bir havaya büründürüyor.

“Renklendir Hayatı” sloganı ve yenilerek, daha da renklenen kurumsal kimliği ile insanların hayatına renk katmaya devam eden AkzoNobel Marshall, uluslararası çapta yürüttüğü araştırmaları sonucunda belirlediği 2012 Teması, Renk Paleti ve Renkleri ile hayatı renklendirmeye devam ediyor. 2012’nin sekiz renk ailesinden birini morlar oluşturuyor. Marshall’ın 2012’nin Mor’u olarak seçtiği renk ise koyu böğürtlen rengi.

Loş, buğulu, gizemli morlar
Doğanın sessiz, gölgeli köşelerinde beliren renkler gibi Marshall’ın Mor renk paletindeki morlar da orman meyvelerinin, fırtınalı gökyüzü ve gece ile gündüzü ve gerçek ile hayali birleştiren dünyalar arasındaki garip boyutların tonlarını çağrıştırıyor.