2012 itibarıyle tüm markalar birer birer koleksiyonlarını deşifre etmeye başladı. Bunlardan biri de Marks&Spencer! Home koleksiyonuyla göz alıcı ve şık bir ilkbahar-yaz dönemi hazırlamışlar. Salon, yemek odası, yatak odası ve mutfak ürünlerinden oluşan koleksiyonunda ferah tonlar kullanılmış.

Sadeliğin ağırlıkta olduğu mutevazi bir koleksiyon bu. Toprak tonları ve mavinin ağırlıkta olduğu ilham verici ürünlerden oluşuyor. Daha çok giyim ürünleriyle ön planda olan Marks&Spencer, home koleksiyonuyla iddialı bir başlangıç yapacak gibi görünüyor.

Bu senenin vazgeçilmezlerinden olan hasır sepetler Marks&Spencer koleksiyonunda da var. Hasır çamaşır sepetleri, hasır organizatörler ve buz mavileri banyolarda bolca tercih edilecek.

Koleksiyonun en beğendiğimiz parçalarından biri de bu halı oldu. Geometrik desenler ve canlı renkleriyle harika bir alternatif. Sıradan ve hep aynı desende halılardan siz de sıkılmadınız mı? Özellikle düz rengin hakim olduğu bir salonda çok şık duracaktır.

Yatak odası koleksiyonu mutfak ürünlerine göre çok daha renkli ve eğlenceli. Rengarenk nevresim takımları ve geometrik desenlerin hakimiyetinde…

Aynı zamanda oryantal esintilerin de olduğu koleksiyonun her bir parçasını beğendik. Siz en çok hangisini beğendiniz?