Bu havalar kadife tekstiller için en uygun zaman. Sımsıcak bir ev dekorasyonu için siz de kadifelerden yardım alabilirsiniz. Yatak odası ve salon için uygun olan bu kumaşlar mekanda sıcaklık duygusu uyandırdığı için özellikle kış aylarında tercih edilebilir. Ama mevsim yazsa uzak durmanızda fayda var.

Evi kış mevsimine uydurmak için küçük dokunuşlar yeterlidir. Salonunuzda sadece kullanarak mevsime uyabilirsiniz. Üstelik kadife bütçeye uygun olması sebebiyle kolaylıkla tercih edilebilir. Evinizin renklerine uygun kılıflar da tercih edebilir hatta kendi kılıflarınızı dikebilirsiniz. Yastık kılıfı dikmek sizi zorlamayacaktır.

Renkleri sonbahar ve kış mevsiminde doğanın büründüğü renklerden tercih edebilirsiniz. Ya da evinizde hakim olan tonlara uygun renkler seçebilirsiniz. Yumuşacık dokusuyla da kullanımı zevkli, evinize girdiğinizde sıcak tutan bu yastıklara sarılmak hoş olmaz mıydı? Bu mevsime daha uygun bir dokunuş düşünemiyoruz.

Farklı renkleri biraraya getirerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Tek bir renk kullanmak yerine farklı renkler tercih etmek salonu hareketlendirecektir. Viva Full House blogunda karşımıza çıkan bu ilham verici örnekleri sizinle paylaşmadan edemedik. Denemeye değer değil mi?

Bu yılın en trend renkleri petrol mavisi, kiremit rengi, zümrüt yeşili tonlarını kullanarak aynı zamanda trend takipçisi de olabilirsiniz. Bu örnekte güzel bir uygulaması mevcut. İlham verici!

Evinizi mevsime uydurmak için harekete geçin deriz. Kadife yastıkların tam zamanı!