İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı, Sürgülü, 6 ve 5 Kapılı Gardırop, 150’lik, 160’lık, 180’lik ve 200’lük Karyola ve Başlık, Tuvalet Masası ve Aynası, Komodin, Şifonyer ve Puf ünitelerinden oluşmaktadır.

Zenit Sürgü Kapaklı Gardırop: Ünite kayar kapaklı mekanizma sistemine sahip olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Üst tabla ve yan tabla kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Kapak üzerinde parçalı ayna olup; aynaların arasında derinlik oluşturulmuştur. derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Ünite iç dizaynında raflı kullanım alanı ve elbiseler için askılık aparatı mevcuttur.

Zenit Şifonyer: Ünite 5 çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Alt ve üst iki çekmece arasında kalan kısımlar derinlikte bırakılıp burada boyalı cam uygulaması kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Ayrıca çekmece yüzeyinde dekoratif ince şerit mevcuttur.

Zenit Tuvalet Masası: Ünite 3 çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Üst iki çekmece arasında kalan kısım derinlikte bırakılıp burada boyalı cam uygulaması kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Ayrıca çekmece yüzeyinde dekoratif ince şerit mevcuttur.

Zenit Tuvalet Aynası: Ünite tuvalet masası ile bütünlük oluşturacak biçimde tasarlanmıştır. Elips bir formda tasarlanmış olan ünitede, ayna üzerinde boya uygulaması kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.

Zenit Komodin: Ünite 2 çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Üst iki çekmece arasında kalan kısım derinlikte bırakılıp burada boyalı cam uygulaması kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Ayrıca çekmece yüzeyinde dekoratif ince şerit mevcuttur.

Zenit Puf: Takımın Konseptine Uygun Olarak Düz Deri Döşenmiştir. Pufun Alt Kısmında Ayak Kullanılmıştır.

Takımı Fiyatı
Zenit 5 Kapılı Yatak Odası Tk.: 3.486,00 (5 Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin+puf)
Zenit 5 Kapılı Yatak Odası Tk.: 3.797,40 (5 Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Karyola+2 Ad.Komodin+puf)
Zenit 6 Kapılı Yatak Odası Tk.: 3.796,20 (6 Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin+puf)
Zenit 6 Kapılı Yatak Odası Tk.: 4.107,60 (6 Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Karyola+2 Ad.Komodin+puf)
Zenit Sürgülü Kapılı Yatak Odası Tk.: 3.986,40 (Sürgülü Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin+Puf)
Zenit Sürgülü Kapılı Yatak Odası Tk.: 4.297,80 (Sürgülü Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Karyola+2 Ad.Komodin+Puf)