İStikbal, evlere yenilik ve hava katmaya devam ediyor. Birbirinden güzel ve bol çeşit bulabileceğiniz İstikbal, yemek odası takımlarıyla göz dolduruyor. Mobilyaların bütünleyicisi ‘na 2012 yılında da İstikbal yemek odası takımları damgasını vuracak.

Estetiği kullanışlı ayrıntılarla bir araya getiren, yeniliği özgünlükle buluşturan farklı stiller, 2012’de İstikbal’in Yemek Odaları ile hayatınıza giriyor. Sadece bir “yemek odası” değil, hayatınıza her gün yeni bir keyif katacak tasarımlarla tanışmak için içeriye buyrun.

İstikbal – Odası Takımı
İstikbal’den beyazın göz alıcı şıklığını evlere taşıyan bir güzellik: .
Asaletini beyazlığından alan Bianco, vitrinindeki ışıl ışıl LED aydınlatmaları, yemek masasının ayaklarındaki süslemeleri ve hayatı kolaylaştıran özel ayrıntılarıyla evinizde şıklığa dair yepyeni bir sayfa açıyor.
Oturma grubunu da Fortin Oturma Grubu seçerseniz evinizde bütünlüğü yakalamış olursunuz.

İstikbal – Takımı
Ceviz kaplama gövdesi, göz alıcı siyah cam panelleriyle modern bir şıklık.
Yüksek, şık büfesi, vitrin içi aydınlatması ve TV sehpasını da ekleyince, geriye sadece evinizi Delta Yemek Odası ile yenilemek kalıyor.

İstikbal –
Kendini görkemli bir şıklık ve sonsuz bir konforun içinde şımartmak isteyenlere, İstikbal’den Diva Yemek Odası
Ahşap kaplamanın doğal güzelliğini parlak taşların ışıltısı tamamlıyor. Konfor ve hayatı kolaylaştıran detaylarıyla Diva, yemek odasında aradığınız her şeyi bir arada sunuyor.

İstikbal –
Siyahın asaleti ve beyazın saf dokunuşu, yemek odanızda bir araya geliyor.
Elegant, eşine rastlanmayan güzelliğini iç ferahlatıcı beyazlığından alıyor. Bu huzur veren şıklık aynasından vitrinine, büfesinden sandalyesine evinizi bütünlük içinde yenilemek için bekliyor.

İstikbal – Takımı
Keşfetmeye doyamayacağınız güzellikte ayrıntılarla dolu bir yemek odasına ne dersiniz?
Diana Yemek Odası, parlak motifleri, ayakları ve kulpları ile gözlerinizi kamaştırırken, yemeklerinize de yeni bir keyif katacak. Diana Yemek Odası‘nı, kahverenginin doğal şıklığıyla da tercih edebilirsiniz.
Diana koltuk takımı ile evinizde bulunmaz bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

İstikbal –
Safran Yemek Odası, ergonomik sandalyeleri ve kitabeli masası ile hayata hem estetik hem kolaylık katacak şekilde tasarlanmış. Şık büfesi ve aynası, gümüşlüğü, TV sehpası ile Safran evinizin havasını bütünüyle değiştirmeye hazır.