Takımı son derece şık ve modern hatlara sahip olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleriyle modern bir tasarıma sahiptir. 2 renk kombinasyonu ile tasarlanmış olup, gövde üzerinde ceviz rengi, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Takımın genelinde yatak ve dikey çizgi şeklinde klapa ve fitil uygulanmış olup görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Gardırop üst taç kısmında LED aydınlatmalar kullanılarak görsellik ve fonksiyonellik arttırılmıştır.

İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı

  • Vesta Sürgü Kapaklı Gardırop: Sürgü kapaklı Gardırop 2 renk kombinasyonunda tasarlanmış olup; gövdede ceviz, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır. Gardırop iç dizaynında elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılmıştır. Bunun yanı sıra gardırop ünitesinin üst taçın alt kısmında şerit led aydınlatma kullanılarak görsellik ve fonksiyon arttırılmıştır.

İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı

İç Dizayn: Gardırop iç dizaynında elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılmıştır. bunun yanı sıra gardırop ünitesinin üst taçın alt kısmında şerit led aydınlatma kullanılarak görsellik ve fonksiyon arttırılmıştır. Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından gardırop kapaklarında yavaşlatıcı menteşeler kullanılmıştır.

İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı

  • Vesta Tuvalet Masası: ünite, çekmece, kapak ve puf ünitesinin konumlandırılabileceği boşluklu bölümden oluşmaktadır. Gövde ve çekmecede ceviz, kapakta ise krem renk kullanılmıştır. Kapakta kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır. Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından kapakta yavaşlatıcılı menteşeler kullanılmıştır.

İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı

  • Vesta Başlık: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lik iyb olarak üretilecektir. Başucunda krem, klapa ve başucu kenar profillerinde ise ceviz renk kullanılmıştır. Başucunda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.

İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı

  • Vesta Şifonyer: şifonyer ünitesi 1 kapak ve 1 çekmeceden oluşmakta olup; gövdede ceviz, kapakta ve çekmecede ise krem renk kullanılmıştır. kapakta ve çekmecede kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır. üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından kapakta yavaşlatıcı menteşeler kullanılmıştır.

İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı

  • Vesta Komodin: Komodin bir çekmeceden oluşmakta olup; gövdede ceviz, çekmecede ise krem renk kullanılmıştır. Çekmece üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.

İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı

  • Vesta Puf: Takımın Konseptine Uygun Olarak Düz Krem Deri Döşenmiştir. Pufun Alt Kısmında Ayak Kullanılmıştır.


Vesta 4 Kapılı Yatak Odası Tk.: 2.157,60 (4 Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin+Puf)
Vesta 4 Kapılı Yatak Odası Tk.: 2.377,80 (4 Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Karyola+2 Ad.Komodin+Puf)
Vesta 5 Kapılı Yatak Odası Tk.: 2.536,20 (5 Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin+puf)
Vesta 5 Kapılı Yatak Odası Tk.: 2.756,40 (5 Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Karyola+2 Ad.Komodin+puf)
Vesta Sürgülü Kapılı Yatak Odası Tk.: 2.665,80 (6 Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin+puf)
Vesta Sürgülü Kapılı Yatak Odası Tk.: 2.886,00 (6 Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Karyola+2 Ad.Komodin+puf)