İStikbal mobilya’nın ürün grubu arasına giren yepyeni 2013 model bir koltuk takımı, … Evlerinde yenilik isteyenlerin ve yeni ev kuracakların tercih edeceği 2 farklı renk seçeneği ile İstikbal bayilerinde yerini aldı.

İstikbal Rio Koltuk Takımı

Serinin ilk rengi Mor… Evlerinde mor renk kullanmayı sevenlerin büyük bir zevkle tercih edeceği Rio Koltuk Takımı‘nda çok güzel renk uyumu yakalanmış. Mor döşemenin üzerinde kullanılan çiçekli yastıklar ve 3’lü ve 2’li koltuğun altında kullanılan kumaş mükemmel uyum sağlamıştır.

İstikbal Rio Koltuk Takımı

Rio Koltuk Takımı‘nin 2’li ve 3’lü koltukları açılma özelliğine sahip olup, açıldığında çekyata dönüşebiliyor. Bunun için üründe İstikbal Zero Wall teknolojisi kullanılmıştır. Zero Wall, ürünü yerinden oynatmadan yatak olmasını sağlayan, duvara sıfır çalışabilen makas mekanizmasıdır. Bu teknoloji İstikbal’e özgüdür.

İstikbal Rio Koltuk Takımı

serisinin diğer bir rengi de, Foça Lila… Rio Koltuk Takımı‘nın her iki rengi de oldukça güzel olup, tercih yapacakları kararsızlığa iteceği bizce aşikar…

İstikbal Rio Koltuk Takımı

İstikbal Rio Koltuk Takımı 2 farklı paket olarak satışa sunuldu. İstikbal Rio Deluxe Takım, 2 adet Üçlü Kanepe ve 2 adet Berjerden oluşurken, İstikbal Rio Koltuk Takımı 1 adet Üçlü Kanepe, 1 adet İkili Kanepe, 2 adet Berjerden oluşmaktadır.

İstikbal Rio Koltuk Takımı

İstikbal
Rio Deluxe Tk. : 3.132,00 (2 ad.Üçlü Kanepe + 2 ad.Berjer)
Rio Koltuk Tk. : 2.944,20 (1 ad.Üçlü Kanepe + 1 ad.İkili Kanepe + 2 ad.Berjer)