İstikbal ürün grubuna kattığı yepyeni bir model, … Krem renginin hakim olduğu , şimdiden tüketicilerin büyük beğenisini kazandı. , büfe, büfe aynası, gümüşlük, vitrin, compact tv ünitesi, kitabeli masa, 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.

İstikbal Aspendos Yemek Odası Takımı

Aspendos Büfe: Düz bir formda tasarlanmış olan ünite kapaklardan oluşmaktadır. Gövde ve kapak farklı renk kombinasyonlarında kullanılmıştır. Kapak yüzeyinde klapa ve klapa kenarlarında parlak şerit kullanılarak tasarım desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında depolama amaçlı 1’er adet raf bulunmaktadır.

Aspendos Büfe Aynası: Büfe ile konsept oluşturacak biçimde tasarlanmıştır. ünite dikdörtgen bir forma sahip olup; pano üzerinde ayna kullanılmıştır.

İstikbal Aspendos Yemek Odası Takımı

Aspendos Vitrin: Düz bir formda tasarlanmış olan ünite panel ve cam bölmeli kapaklardan oluşmaktadır. Gövde ve kapaklar farklı renk kombinasyonlarında kullanılmıştır. Kapak yüzeyinde klapa ve klapa kenarlarında parlak şerit kullanılarak tasarım desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında ise 2 adet panel, 1 adet cam raflı kullanım alanı ve aydınlatma sistemi mevcuttur.

İstikbal Aspendos Yemek Odası Takımı

Aspendos Compact Vitrin: Ünitede raflı ve çekmeceli kısımlar mevcuttur. Ünitenin alt kısmında çekmeceli bölüm olup, çekmecenin üst kısmında dvd, vcd, uydu alıcısı konulabilmesi için boş alan bırakılmıştır. Ünitenin üst kısmında eşyaların konulabilmesi için raflı bölüm yer almaktadır. Pano üzerinde klapa ve klapa kenarlarında parlak şerit kullanılarak tasarım desteklenmiştir.

İstikbal Aspendos Yemek Odası Takımı

Aspendos Gümüşlük: Düz Bir Formda Tasarlanmış Olan Ünite Panel Ve Cam Bölmeli Kapaktan Oluşmaktadır. Gövde Ve Kapak Farklı Renk Kombinasyonlarında Kullanılmıştır. Kapak Yüzeyinde Klapa Ve Klapa Kenarlarında Parlak Şerit Kullanılarak Tasarım Desteklenmiştir. Kapak İç Dizaynında İse 2 Adet Panel, 1 Adet Cam Raflı Kullanım Alanı Ve Aydınlatma Sistemi Mevcuttur.

Aspendos Kitabeli Masa: Açılabilir kitabeli masa olarak tasarlanmıştır. Masa orta kısmında kitabe kısmı açılarak masa büyüyebilmektedir. Masa alt kısmında L şeklinde ayaklar kullanılmıştır.

Aspendos Sandalye: Sandalye takımla uyumlu görünümü olup ergonomiktir. Sırt ve font kısmı tamamen döşemelidir.


Aspendos Yemek Odası Takımı : 2.380,80 (Vitrin + Büfe + Büfe Aynası + Kitabeli Yemek Masası + 6 Adet Sandalye)

Konsept Ürün : Aspendos Yatak Odası Takımı