İstikbal’den 2013 yılına damga vuracak yepyeni bir yatak odası takımı, … Renk uyumu ve fonksiyonel mobilyası ile , tüketicilerin büyük beğenisini kazanacak.

İstikbal Alvin Yatak Odası Takımı

Krem rengi ve ceviz renginin uyumu ile ortaya çıkan , bir çok farklı seçenek ile karşımıza çıkıyor. 6 kapılı gardırop veya sürgü kapılı gardırop olarak tercih edebileceğiniz takımda, gardırpoların fonksiyonel olması karşımıza çıkıyor ve beğenimizi kazanıyor.

İstikbal Alvin Yatak Odası Takımı

, Gardrop, Tuvalet Masası, Tuvalet Aynası, Başlık, Komodin ve Sandalyeden oluşuyor. Buna ek olarak, yatak başlığı boyutunu yatağınıza göre seçebiliyorsunuz. Bunun yanısıra şifonyer gibi tercihe dayalı mobilyaları, pakete ek olarak ayrı olarak satın alabilirsiniz.

İstikbal Alvin Yatak Odası Takımı

Dolapların içlerindeki fonksiyonelliğe dikkat çekmek istiyoruz. Kıyafet konusunda işinizi kolaylaştıracak ve düzene sokacak herşey standart olarak düşünülmüş durumda. Pantolon askısı, ayakkabı bölümü, gömlekler ve kazaklar için ayrı bölmeler gibi herşey birbirinden ayrılmış durumda. Biz bunu çok sevdik!

İstikbal Alvin Yatak Odası Takımı

Takımı Fiyatı
Alvin 6 Kapılı Yatak Odası Takımı : 4.490,10 (6 Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150’lik Başlık+2 Ad.Komodin+Sandalye)
Alvin 6 Kapılı Yatak Odası Takımı : 4.770,30 (6 Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Karyola+2 Ad.Komodin+Sandalye)
Alvin Sürgülü Kapılı Yatak Odası Takımı : 5.090,10 (Sürgülü Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150’lik Başlık+2 Ad.Komodin+Sandalye)
Alvin Sürgülü Kapılı Yatak Odası Takımı : 5.370,30 (Sürgülü Kapılı Gardrop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Karyola+2 Ad.Komodin+Sandalye)