Bu yıl “Yedinci Bahar” sloganıyla düzenlenecek olan İdeal Home Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı için hazırlıklar başladı. 5 Nisan 2012 tarihinde Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, 4 gün sürecek. Her yıl artan katılımcı sayısı ile dikkatleri üzerine çeken İdeal Home Fuarı; bu yıl da geleneği bozmayarak sektörün devlerini tek çatı altında topluyor.

Zücaciye, ev eşyaları, mutfak eşyaları, küçük elektrikli ev aletleri, dekoratif ürünler, çeyiz ürünleri, ev tekstili, aydınlatma ürünleri, banyo ve mutfak aksesuarlarının sergileneceği fuar, ziyaretçi ve katılımcılara sektörün trendlerini hem iç pazarda hem de dış pazarda takip etme fırsatı sunacak.

İdeal Home, bu yıl ilk kez açacağı 11. ve 12. hollerle yelpazesini genişletiyor. Dünya trendlerinin enlerini bir araya getiren yeni hollerde ithal ürünler sergilenmeye hazırlanıyor. Geniş ürün gamı ve yenilikçi çözümleri ile ziyaretçilerini karşılayacak olan 11. ve 12. holler, farklı konsept yaklaşımıyla ziyaretçilerine unutamayacakları bir fuar yaşatmayı vaad ediyor.

İdeal Home 2012 fuarını sabırsızlıkla beklemeye başladık. Nisanda görüşmek üzere…

İdeal Home 2012 fuarı 05 – 08 Nisan 2012 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde olacak.