Bu dekorasyon örneklerini kullanmak için gerçekten cesur olmak gerekebilir. Pembenin en canlı halini duvarda kullanmak herkesin harcı değil. E bu örneklerin de sıradan olmadığını eklemeden geçmeyelim. Pespembe duvarlar, feminen aksesuarlar, belki biraz da abartı bu dekorasyonu aşırı ama sevimli hale getirmiş. Ruhunda olanların çok beğeneceği de kesin!

Bu koltuğu görür görmez aşık olduk desek yeri var! Pembe kırmızı birlikteliğini beğenmesek de polka dot deseni söz konusuysa her kural yıkılabilir. Şeker gibi bu koltuk yüzümüzde gülümseme oluşturuyor. En keyiflisi de bu değil mi?

Konu feminen olmaksa mücevherler parlak taşlar pırıltılar olmadan olmaz! Bu kapı kulbu gerçekten örneğine az rastlanır türden. Mücevher seven kadınlar için hoş bir dekorasyon detayı olmaz mı? Tabii ki gerçek bir mücevheri kapı kulbu yapmak mantıklı değil ama sahteler bunun için var değil mi?!

Feminen dekorasyonlarda pembeyi mutlaka görüyoruz. Ama bir detay daha var. Altın rengi de bir o kadar vazgeçilmez! Bu dekorasyonun herkese hitap etmeyeceği bir gerçek! Peki siz seviyor musunuz?