, evdeki en önemli stil tamamlayıcılarından biri diyebiliriz. Eve yaşanmışlık katmak, bomboş duvarları hareketlendirmek için yardımımıza koşuyor. Duvarlarınızı yenileyip, evinize farklı bir dokunuş ve yeni bir görünüm katmak istiyorsanız, bir kaç küçük önerimiz var.

  • Klasik duvar kağıtlarından ya da bordürlerden kurtulun. Her gün gelişen teknoloji bize yepyeni tasarımlar sunuyor. Duvarlarınızı boydan boya en sevdiğiniz manzara ile kaplayabilirsiniz. Ya da odalarınıza göre özel hazırlanmış tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Örneğin çalışma odanız için, kütüphane etkisi yaratacak bir duvar kağıdı güzel olmaz mı?

Duvar Dekorasyonu

  • Duvara tek bir tablo asmak artık biraz demode oldu diyebiliriz. Küçük ebatlı tablo ve dekoratif aynalar ile duvarlarınızı kişiselleştirin, kendi kombininizi oluşturun. İsterseniz ayna, çerçeve ve tabloları da birarada kullanabilirsiniz.
  • Metal levhalar da bir diğer önemli duvar aksesuarı. Retro ve vintage dekorasyon tarzından hoşlanıyorsanız, tam size göre.

Duvar Dekorasyonu

  • Sticker kullanarak da farklı bir duvar dekoru elde etmek mümkün. Özellike geniş antrelerinize hareket katabilir, çocuk ve genç odalarını daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.
  • Çerçeveleri posterler, metal levhalar yaratıcılığınızı kullanın.Farklı uygulamalar ile kendi duvarlarınızı yaratın.