Türkiye’nin katile ödüllü mobilya markası , 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir hediye kampanyası başlattı. temalı kampanyaya göre, markanın 2012 koleksiyonunda yer alan Viyana Yemek ve Yatak Odası Takımları ile Sedef Yuvarlak Yatak ya da Torino, Modeno, Palermo veya Parma Koltuk Takımlarından herhangi birisini satın alan çiftlere, özel uçakla romantik bir İstanbul turu hediye ediliyor.

Yeni ev kuran ya da evini yenileyenler, kampanya kapsamında 01-29 Şubat tarihleri arasında EVGÖR Mobilya’dan yapacakları alışverişlerde nakitte %10 indirimin yanı sıra 36 aya varan taksit fırsatından ve “Şimdi al 3 ay sonra ödemeye başla” avantajından da yararlanabiliyor. Ayrıca firmanın uygulamaya koyduğu “Emanet Sistemi” sayesinde, Sevgililer Günü kampanyasındaki ürünlerden alan çiftler, mobilya teslimatlarını istedikleri tarihte yaptırabiliyor.

Evini yenileyenlerin adresi EVGÖR Mobilya, 14 Şubat Sevgililer Günü için birbirine sevdalı çiftlere yönelik çok özel bir kampanya düzenliyor. Firma, yeni evlenecek olan ya da evini yenileyen tüm çiftlere, Şubat ayı boyunca yapacakları alışverişlerinde, özel uçakla İstanbul turu hediye ediyor.

EVGÖR Mobilya’nın Sevgililer Günü Kampanyası’na dahil olan 2012 model yemek, yatak ve oturma odası takımlarından herhangi birisini satın alan sevgililer, kendilerine verilen hediye sertifikası ile 6 ay içerisinde, önceden rezervasyon yaptırmak koşuluyla diledikleri zaman özel uçakla İstanbul turu yapabiliyor.