Home offıce gittikçe yaygınlaşan bir çalışma alanına dönüşüyor… Sizde evdeki çalışma alanınızı güzel bir ofis konumuna dönüştürmek istemez misiniz?

Günümüzde teknolojinin eskiye nazaran daha da ivme kazanmasıyla birlikte, tercih edilen çalışma şekillerinden biri de oldu.. çalışma yapacağınız odanın uyku getiren, gevşemeye izin veren bir oda olmaması, aksine size verimli bir çalışma ortamı sunması gerekiyor.

Evden Çalışanlar İçin Home Office Dekorasyon Örnekleri

Vaktinizin büyük bir çoğunluğunu bu odada geçireceğiniz de unutulmamalı. Bilgisayar başında işleri yürütüyorken diğer yandan da çayınızı yudumladığınız, sevdiğiniz bir masa ve tamamlayıcı sandalye ile dekorasyonu tamamladığınız bir oda istiyorsanız fotoğraflar size ilham verebilir.

Evden Çalışanlar İçin Home Office Dekorasyon Örnekleri

Masanızın ebatları da uygun büyüklükte olmalı. Sıkış sıkış ve üst üste bir masa düzeni verimi düşürebilir. Kendinize keyifli bir çalışma ortamı sağlamak için canlı çiçekleri seçebilirsiniz. Eğer burası misafir kabul ettiğiniz bir oda ise güzel bir koltuk yerleştirerek resmiyetten arınmış bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Evden Çalışanlar İçin Home Office Dekorasyon Örnekleri

Home office olarak ayrılan odada; çalışma masası sanılanın aksine güneşi görür biçimde yerleştirilmemeli. Bilgisayar ekranına kısık gözlerle bakmamak; dolayısıyla gözü yormamak için masanın konumu önemli. Cam bir masa yerine, parmak izlerini göstermeyen ahşap bir masa tercih edilmeli.

Evden Çalışanlar İçin Home Office Dekorasyon Örnekleri

Masa üstü aydınlatmalar tercih ediyorsanız; resmi bir abajur yerine daha eğlenceli, şık bir aydınlatma seçebilirsiniz.