Yeni eve giderken, eli boş gidilmez değil mi? ne alsam dediğinizi duyar gibiyiz. ‘ne ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz demektir. Öncelikle nasıl bir hediye alacağınıza karar vermek olmalı yani, işlevsel ve kullanışlı bir hediye mi? Yoksa hediye alacağınız kişinin stiline uygun bir hediye mi? Seçim yapmak kolay değil. Önerilerimizi inlemeden ev hediyesi almayın deriz.

Biblolar

Biblolar
Dekoratik aksesuar seçerken biblolar her zaman ilk tercihimiz. Özellikle, ev hediyesi alacağınız evi ilk defa görecekseniz, sizin için kurtarıcı bir hediye olabilir. Bibloların kaplayacağı yer küçük olduğu için her alanda rahatlıkla kombin edilebilir.Yeni evlenen bir çifte, aşk bibloları ve melek biblolar hediye edebilirsiniz.

fotoğraf çerçevesi

Fotoğraf Çerçevesi
Ev hediyesi seçerken fotoğraf çerçeveleri de iyi bir alternatif olabilir. Özellikle geniş bir aile için hediye seçiyorsanız, çoklu fotoğraf çerçevelerini tercih edebilirsiniz. Çerçevenin içerisine kendi fotoğrafını da koymayı da unutmayın deriz 🙂

tablo

Tablolar
Eve kişilik katmak için kullandığımız en önemli dekoratif aksesuarlar tablolar. Özellike son yıllarda istediğiniz deseni, istediğiniz boyutta bulabileceğiniz kanvas tablolar, ev hediyesi için harika bir seçenek. Ev sahibinin zevkine göre doğa ve manzara tablolarına ya da fotoğraf tablolara göz atabilirsiniz.

çay makinesi

Çay Makineleri
Ev hediyesi alacağınız kişi çay tiryakisi ise, çay makinelerinden daha iyi bir hediye düşünülemez. Çay demleme süresini kısaltan, pratik çay makineleri kullanışlı bir hediye almak isteyenler taarafından tercih edilebilir.

nevresim takımı

Nevresim Takımları
Ev hediyesi olarak rengarenk uykular hediye etmek istemez misiniz? Yatak odasında en çok ihtiyaç duyulan ve de kullanılan nevresim takımlarından hediye edebilirsiniz. Hediye vereceğiniz kişi kombin yapmak da zorlanmasın istiyorsanızi aldığınız nevresim takimi ile uyumlu dekoratif yastık da seçebilirsiniz.