Yaşam alanlarımız için tercih ettiğimiz tüm ürünlerde önemli olan sağlıklı olup olmadığı! Evin her alanında her eşyasında sağlığımıza zararlı bir ürün bulundurma konusunda artık çok daha bilinçli ve hassasız. İşte bu nedenle sizi ile tanıştırmak istiyoruz. Ecocarat‘ın özellikleri say say bitmiyor. Sıradan bir duvar panelinden çok daha farklı! Nanoteknoloji ile üretilen Ecocarat kapalı ortam hastalıklarına, hastane mikrobu ve bulaşıcı hastalıklara karşı devrim yaratan özelliklere sahip!

Ecocarat‘ın ilginç bir özelliği de var. Formülü, Japon Devlet Kasasında saklanıyormuş. Bu da ne kadar önemli olduğunu vurguluyor zaten. Gelelim özelliklerine… En sevdiğimiz özelliklerinden biri kötü kokuları yok etmesi! Evde evcil hayvan beslediğinizde nasıl bir koku oluştuğunu bilirsiniz ya da sigara kokusunun evden çıkmak bilmemesinden rahatsızlık duyarsınız değil mi? Bunun yanında mutfaktaki yemek kokularının, tuvaletin ve ayakkabı dolabınızın içinde oluşan kokunun da savaşçışı.

Astım ve alerjik hastalıklara karşı da önemli etkisi var. Nefes yoluyla alakalı pek çok hastalığı engellemesi bakımından harika! Mekanın içindeki nemi %70in üzerine çıkan nemi hapsederek bakteri ve küf oluşumunu engelliyor. Sağlık açısından mekandaki nem oranının %70’in üzerine çıkmaması gerektiğini biliyor muydunuz?

Ecocarat‘ın kullanıcıları arasında dünya çapında ünlüler de var. Mesela Bill Gates, Tiger Woods gibi.. Hatta NASA da Ecocarat tercih eden kurumlardan! Üstün özellikleriyle Ecocarat’tan etkilenmemek mümkün değil.