Evin birbirinden farklı köşerinde yatak odasında, salonda kimi zaman ise banyoda ihtiyaç duyduğumuz her geçen gün farklı tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Kutu denince, dekoratiflikten uzak, renksiz sadece işlevsel yani olan minik yardımcılar geliyorsu aklımıza.

Dekoratif Kutu Modelleri
Gagva Kanvas Kutu – 40 x 25 x 25 cm : 120 TL

Sürekli yenilenen ve hiç bitmeyen ihtiyaçlar doğrultusunda yeni nesil evlerde artık en sıradan kutu bile oldukça dekortif. Kimi zaman bir kitap, kimi zaman valiz kimi zaman ise çanta şeklini alıveren renkli tasarımlar ile dekorasyonumuzu tasarlarken keyifle kullandığımız birer obje dönüşüverdi.

Dekoratif Kutu Modelleri
Tri-Coastal Design Bright Lights Big City – New York – Oval Takı Kutusu : 58 TL

Biz bu aralar ahşaptan üretilen dekoratik kutuları çok seviyoruz. Salonunuzdaki orta sehpada ya da kütüphanenizde şık bir dekoratif obje olarak yer verebileceğiniz bu kutular, aynı zamanda işlevsel birer organizer görevi de görüyor. Ortalıktan kalkmasını istediğiniz, kaybolması muhtemel minik eşyalarınızı bu dekoratif kutulara yerleştirip, hızlıca bir düzen sağlayabilirsiniz.

Dekoratif Kutu Modelleri
Bosphorus Jumbo Leopar Plastik Kutu : 25 TL

Tasarımlar o kadar değişti ki neredeyse her türlü materyallerden dekoratif kutu tasarımları yapılıyor. Bizim bir diğer favorimiz de çanta şeklinde tasarlanmış kutular. Yatak odanızda makyaj masanızın üzerinde, ya da komodinleriniz ile birlikte çok şık duracak bu tasarımlara göz gezdirmenizi öneriyoruz.

Dekoratif Kutu Modelleri
Antique Design Mücevher Kutusu : 40 TL

Dekorasyon tarzınıza göre, aradığınız birbirinden farklı modellere ulaşabilir. Minik dokunuşlar ile fark yaratabilrisiniz.