90lı yılların meşhur tv sehpaları yerini modern ve şık ünitelere bıraktı. Televizyonların formu değiştikçe, dvd, vcd ve ses sistemleri işin içine girince evin bir alanını bunlar için kullanma ihtiyacımız doğdu. ‘in de hem ihtiyaca yönelik modelleri hem şıklığıyla beğenimizi kazandı. İster ekstra çekmece sistemleri ister sade modelleri tercih edebilirsiniz.

DekorAktiv Exen 210

Artık eskisi gibi çok parçalı vitrin setleri kullanılmıyor. Çünkü tv üniteleri vitrin için gereken bütün depolama sistemini sağlayabiliyor. Raf ünitelerini de kitaplar, cdler ve aksesuarlarla zenginleştiren nesil gitgide asrtıyor. Annelerimizin dönemindeki gibi yemek takımlarının sergilendiği vitrinler artık tarih oluyor.

DekorAktiv Freestyle 8 C TV Ünitesi

Bu siyah beyaz tv ünitesi de favorileirmizden. Çağdaş tasarımı ve depolama ünitelerinin kullanışlılığıyla en çok tercih edilenlerden! DekorAktiv‘in güzel yanlarından biri de fiyatlarının uygun olması. Kaliteli ürünlere paranızı saçmak istemiyorsanız tercih edebilirsiniz.

DekorAktiv Freestyle 6 TV Ünitesi

Daha küçük mekanlar için böyle bir ünite tercih ederek yerden tasarruf edebilirsiniz. Çağdaş metalik ve asimetrik formuyla özellikle yalnız yaşayan bekarların sıklıkla tercih ettiklerinden…

DekorAktiv Poligonal 2 TV Ünitesi

Dekoraktiv TV Ünitesi Fiyatları
DekorAktiv Exen 210 TV Ünitesi : 590 TL
DekorAktiv Freestyle 8 C TV Ünitesi : 1.696 TL
DekorAktiv Freestyle 6 TV Ünitesi : 1.401 TL
DekorAktiv Poligonal 2 TV Ünitesi : 590 TL