Yaşam alanlarınıza doğallığı getiren Chakra, 2011-2012 Sonbahar-Kış sezonu için yepyeni bir koleksiyon hazırlamış; bizi de bu doğallığa tanık olmaya davet etmiş. Doğanın mükemmel renk ve formlarından asla vazgeçmeyen ev markası Chakra sonbahar ve kışa uygun koleksiyonuyla beğenimizi kazandı.

Taş tonları, lavanta, mürdüm, toprak renkleri, safir-mavi ve vazgeçilmez beyaz ağırlıklı seride nevresim takımları, yatak şalları, havlu ve bornozların yanı sıra, ev giysileri ve ev aksesuarları da bulunuyor. Bambu ipliği, keten, ipek-saten ve pamuklu kumaşların liderlik ettiği bu romantik yolculuk, dokunulası tekstürler, el işlemeleri ve dantellerle tamamlanıyor. Nostaljik detaylar sayesinde modern hayata ince dokunuşlarla fark yaratan , konforlu hayatlara atılan ayrıcalıklı bir imza değerinde.

Geçmişle günümüzü bir arada yaşatan koleksiyonda zarif çiçek formları, işlemeli detaylar, nakışlar ve geometrik dokular hayat bularak, geleceğe uzanan, estetik, rafine ve orijinal ürünler sunuluyor. Güneş’in bir başka parladığı sonbahar günlerinde içinizi açacak ve yaşam alanlarınızı güzelleştirecek yeniliklerle tanışmak için Chakra mağazalarını mutlaka ziyaret edebilirsiniz.

Chakra mağazaları İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara, Adana, Mersin, Samsun, Lefkoşa ve Ordu illerinde sizleri bekliyor.