Bir dönüm noktasıdır Yeni Yıl. Yeni heyecanlar, yeni arayışlar, yeni keşifler… Eviniz içinde eskisinden farklı, özel ve yeni dokunuşlar arıyorsanız mutlaka yolunuz mağazalarından geçmeli. Yeni yıl için hazırladığı koleksiyonuyla beğenileri kazanıyor. Yeni yıla yeniliklerle girmek isteyenler için ideal çözümler sunan koleksiyonlarını elegan mobilya sevenlere hitap ediyor.

By Kepi yeni sezon koleksiyonları ruhunuzu saracak ve sıcacık yuvanıza huzur katacak tasarımları ile size konforlu, rahat ve kaliteli koleksiyonlar sunuyor. Yeni yıla özel yemek grupları farklı yaşam tarzlarına, ihtiyaçlarına ve zevklerine göre istenilen ebatta şekillendiriliyor. Açılır-kapanır yemek grupları da yer kazanma ve pratiklik açısından fonksiyonel rahatlık sunuyor.

Amerikan ceviz ve maun kaplamaların ön planda olduğu gruplar oldukça şık bir atmosferin elit temsilcileri olarak dekorasyonunuzda yer buluyor. Lakeli ürünlerde de By Kepi gönlünüzün mutlaka bir tanesine değeceği pek çok renk seçeneği de sunuyor.

By Kepi’de Provence, modern ve klasik tarzlarda mobilya notları ile TV üniteleri, koltuk, kanepe, yemek odaları ve yatak odalarından oluşan özel koleksiyonlarını seveceksiniz. Elbette bunlarla sınırlı değil. Koleksiyonları görmek için showroomlarından birini ziyaret edebilirsiniz.

By Kepi showroomları;
MERKEZ: Fatih Mah.193 Sok.No:8 Sarnıç Gaziemir İZMİR
SHOWROOM: Yeşilköy Cad. No:13 / 1
By Kepi ETİLER SHOWROOM: Nispetiye Cad. Tepecik Yolu No:20
By Kepi CEMİL TOPUZLU SHOWROOM: Cemil Topuzlu Cad. No:37 Çiftehavuzlar