Serin ve ferah bir dekorasyon için etkili renklerden biri de buz mavisidir. ve beyazla kombinlenmiş elegant bir dekorasyon örneği keşfimiz var. Şık, stil sahibi bu dekorasyon kesinlikle ilham verici. Farklı mavi tonların bir arada kullanılmasıyla dengelenmiş bu evin detaylarına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Evin sahibi Boston”da yaşayan Christina Marie deneyimleri, gezdiği ülkelerin kültürlerini ve tasarımcıların fikirlerini bir araya getirerek bu evi yaratmış.Dekore ederken en zoru da renklerin dengesini korumak olmuş. Mavi ağırlıklı bu dekorasyonda mobilya seçimleri o kadar iyi dengelenmiş ki tek renk üzerinde çalışılmış olması sizi hiç yormuyor.

Dekorasyonda dengeleyici ve sakinleştirici renklerin başında her zaman beyaz geliyor. Sizin de belirli bir renk üzerinde dekorasyon yaratma haliniz varsa beyazdan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Dekorasyona zarafet katan çiçek detayları da gözden kaçmıyor.

Sade ve zarif dinlenme alanındaki aynayı çok beğendik.

Özellikle yaz ayları geldiğinde biraz serinlemeye ve ferahlamaya ihtiyacımız var. bu mevsimi karşılarken siz de dekorunuzda buz mavisi kullanabilirsiniz.