Bellona’nın yine gösterişli, kaliteli ve kullanışlı ürünlerinden birisi Senfoni … Günlük kullanıma uygun tasarlanan, yatak ve aydınlatma fonksiyonu ile dikkat çeken takımımız tasarım ve konforuyla da kendinden söz ettirecek.

Tüketicilerimizden ve bayilerimizden gelen, fonksiyonel ve modern köşe takımı taleplerine cevap verebilmek ve köşe takımı ürün serimize zenginlik katabilmek maksadıyla seriye alınan ve ilk kez İmob fuarında sergilediğimiz yeni modelimiz tüm tüketicilerimizin ve bayilerimizin büyük beğenisini toplamıştı. Bellona , oldukça modern görüntüsüyle tüketicilerin dikkatini çekerken, yatak olabilme, ve yanlarında bulunan sehpa fonksiyonları ile de göz dolduran bir ürün olacaktır.

Senfoni Köşe Takımı‘nın “Tek Sehpalı” ve “Çift Sehpalı” olmak üzere iki alternatifi bulunmaktadır. Tek sehpalı olan modelde, sehpasız olan kısmın genişliği arttırılarak daha geniş bir oturum alanı sağlanmış iken, çift sehpalı olan modelde ise görsellik ön planda tutulmuştur. Sehpa kısmında ahşap desenli membran kaplı tablalar kullanılmış olup, görselliği zenginleştirmek maksadıyla sehpaların altında led aydınlatmalar kullanılmıştır. Yeni modelimizde ilk olarak Sude, Forte, Leon, Rose serisi kumaşlar ve Polo serisi deriler kullanılacak olup ilerleyen günlerde yeni kumaş serileri de uygulamaya açılacaktır.


Senfoni Köşe Takımı Çift Sehpalı : 2.854,20 (1 Ad. Köşe + 1 Ad. Tekli)
Senfoni Köşe Takımı Tek Sehpalı : 2.854,20 (1 Ad. Köşe + 1 Ad. Tekli)
Senfoni Köşe Çift Sehpalı : 2.379,00
Senfoni Köşe Tek Sehpalı : 2.379,00