Yemek Odası Takımı’nın büfesinde kaşıklık çekmecesi yer alıyor. Vitrin ve Büfe kapaklarında bulunan dokunmatik led aydınlatma hem estetik hem de kullanışlı.

Bellona Mondeo Yemek Odası Takımı

, son derece şık ve modern hatlara sahip olup, trend renk uygulamaları olan ceviz ve kapiçino renk tonlarına sahiptir. Üründe uygulanan led aydınlatmalar, dekoratif ayna uygulaması, desenli ceviz renk kapakların kullanılması ilk dikkat çeken unsurlar olarak göze çarpmaktadır. Ayrıca büfe ünitesinde orta iki kapak içerisine gizli çekmece yapılmış olup, çekmece içerisine çatal, kaşık gibi eşyaların konulabileceği bölmeler yapılmıştır.

Bellona Mondeo Yemek Odası Takımı

Vitrin ve büfede yer alan led aydınlatmalar dokunmatik açma/kapama sistemine sahip olup, ‘nın bütününde hem kullanım kolaylığı hem de fonksiyonellik artırılmıştır. Ürünün kullanım ömrünün uzaması ve tüketicilerimize kolaylık sağlanması açısından tüm ünitelerde yavaşlatıcılı menteşeler kullanılmıştır. Tüketicilere alternatif sunma noktasında ürüne bank alternatifi de tasarlanmıştır.

Bellona Mondeo Yemek Odası Takımı

Mondeo serisinin konseptinin tamamlanması için Mondeo Duvar Ünitesi de tasarlanmış olup, ünite sağ ve sol kuruluma müsaade edecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ünitede cam bölmeli raflar, çekmeceler ve dvd, vcd gibi ünitelerin konulabileceği alanlar oluşturularak zengin bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

Bellona Mondeo Yemek Odası Takımı

Mondeo Yemek Odası ve Duvar Ünitesi ürünlerimizin konsepti olan Mondeo Koltuk Takımı da önümüzdeki günlerde üretime alınacak olup, ürünlerimizin konsepti tamamlanacaktır. Ayrıca sandalyelerde ilk etapta aşağıda görselleri verilen Napa Vizon ve Napa Krem serisi deriler uygulanabilecek olup, Napa Vizon panel ile uyumlu, Napa Krem ise koltuk ile uyumludur. Bu doğrultuda tüketicilerimizin hem koltuk takımı derisinde hem de sandalye derilerinde diledikleri gibi tercihte bulunup konsept olarak alabileceklerdir.

Bellona Mondeo Yemek Odası Takımı

Mondeo Yemek Odası Takımı hem tasarımı hem de özellikleri ile üst düzey bir üründür ve Mondeo Yemek Odası Takımı aşağıdaki ünitelerden oluşmaktadır.
Vitrin, Büfe – Büfe Aynası, Kitabeli Yemek Masası, Bank, Sandalye, Duvar Ünitesi

Bellona Mondeo Yemek Odası Takımı

Fiyatı
Mondeo Yemek Odası Takımı: 3.828,00 (Vitrin+Büfe+Büfe Aynası+Yemek Masası+6 Adet Sandalye)