Bellona panel mobilya ürün grubu içerisine 2013 yılında dahil edilen yepyeni bir ürün; … Bellona markası olarak şık tasarımları, birbirinden estetik ve fonksiyonel ürünleri tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. İlerleyen günlerde koltuk takımı ve yemek odası takımı ile konsepti tamamlanacak olan Mondeo ürün grubu yatak odası takımı sevk edilmeye başlanmıştır.

Bellona Mondeo Yatak Odası

, son dönemin trend renkleri olan ceviz ve kapiçino renk konfigürasyonuna sahiptir. Ürünün genel tasarımı farklı çizgisiyle dikkat çekmekte olup, 5 ve 6 kapılı gardıropta boy aynası olan kapağın içeriye girintili olarak tasarlanması, yine gardırop kapağında desenli ceviz renk kapakların kullanılması ve gardırop üst tacındaki led aydınlatma sistemi, ilk dikkat çeken unsurlar olarak göze çarpmaktadır.

Bellona Mondeo Yatak Odası

Bunun yanı sıra gardırop içlerinde zengin bir kullanım alanı oluşturulmuş olup, iç kutu uygulamaları, kapak arkasında bulunan aksesuar kutuları ve aksesuar askı aparatları ile geniş ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Gardırop taç kısmında bulunan led aydınlatmalar dokunmatik açma/kapama sistemine sahip olup, ürünün bütününde hem kullanım kolaylığı hem de fonksiyonellik artırılmıştır.

Bellona Mondeo Yatak Odası

Ürünün sürgü kapılı gardırobunda kullanım ömrünün uzaması ve ürüne değer katması açısından çift taraflı stoplama sistemi kullanılmış olup, hem açarken hem de kapak kapatılırken stoplama sistemi devreye girmektedir. Ayrıca takımın konseptine uygun olarak tasarlanan tuvalet masası ve dekoratif aynası, kapitoneli deri döşemeli başlığı, şifonyeri ve komodini de takımın bütünsel görüntüsünü oldukça üst seviyelere çıkarmaktadır.

Bellona Mondeo Yatak Odası

aşağıdaki ünitelerden oluşmaktadır.
Sürgü Kapılı Gardırop, 6 Kapılı Gardırop, 5 Kapılı Gardırop, Tuvalet Masası / Aynası, Sifonyer, 150/160/ 180’lik Başlık, Komodin, Puf

Bellona Mondeo Yatak Odası


Mondeo Yatak Odası 5 Kapılı 150/160 Başlıklı Takım : 4.490,00 (5 Kapılı Gardrop +Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160 cm Yatak Başucu+2 Ad. Komodin)
Mondeo Yatak Odası 6 Kapılı 150/160 Başlıklı Takım : 4.790,00 (6 kapılı Gardrop +Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160 cm Yatak Başlığı+ 2 Ad. Komodin)
Mondeo Yatak Odası Sürgü Kapaklı 150/160 Başlıklı Takım : 4.850,00 (Sürgü kapılı Gardrop +Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160 cm Yatak Başlığı+2 Ad. Komodin)