Yaşam alanınızın her köşesine seslenen kolleksiyonlarıyla Bellona, hem geçmişten günümüze gelen tanıdık formlara hem de sofistike, modern tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Koleksiyonlarda, farklı zevkler için uygun kombinasyonlar oluşturmaya olanak tanıyan zengin ürün çeşitliliği göze çarpıyor. Bellona ile uyumlu bir bütünlük içinde ve tamamen huzura dayalı evler döşeyebilirsiniz.

Bellona Levante Köşe Takımı

Bellona, yenilikleri ve şık tasarımları tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Bu doğrultuda İmob fuarında beğenilere sunulan ve oldukça sevilen Köşe Takımı da seriye dahil edilmiştir.

Bellona Levante Köşe Takımı

Şık ve modern tasarımı, fonksiyonellik ile bütünleştirilen ana kumaş uygulamalı sırt minderleri ile ürün hareketlendirilmiştir. Tamamen kumaş uygulamalı bir ürün olan Levante Koltuk Takımı, alt bazasında kullanılan ahşap görünümlü deri uygulaması ile ürün görsel açıdan zenginleştirilmiş olup, yerden yüksek ayakları ile de tüketicilere kolaylık sağlanmıştır.

Bellona Levante Köşe Takımı

Son derece sade ve şık bir tasarım olan Bellona Levante 3’lü koltuğunda bulunan yatak ve sandık fonksiyonları ise hem ürüne işlevsellik katmış hem de tüketicilere ihtiyaçlarına göre kullanım imkanı sunmuştur.

Bellona Levante Köşe Takımı

Fiyatı
Levante Köşe Takımı : 3.104,00 (1 Adet Köşe + 1 Adet Berjer)