Bellona markasına panel mobilya ürün grubu içerisine dahil edilen Takımı yeni evlenenlerin veya evlerini yenilemek isteyenlerin beğenisine sunuldu. ve Plazma Tv Ünitesi ürünlerine konsept olması açısından seride yer alan Cordoba Koltuk Takımı, deri uygulamaları ve genel görünümü itibari ile ile konsept hale getirilmüştir.

Bellona Davis Yemek Odası Takımı

Davis Yemek Odası Takımı, kullanılan renk uygulamaları, fonksiyonelliği, şık tasarımı ve içerisinde barındırdığı özellikleri ile tüketici ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak bir üründür. Ürün iki renk konfigürasyonundan oluşmakta olup, gövde de meşe kapak ve ön yüzeylerde ise ekru renk kullanılmıştır.

Bellona Davis Yemek Odası Takımı

Davis Yemek Odası, parlak ekru renk üzerine gövde rengi fitil uygulamaları yapılmış olup, dekoratif elips şeklindeki büfe aynası ile de üst düzey bir görüntü kazandırılmıştır. Ürünün genel tasarımında içeri girintili kısımlar bulunmakta olup, bu bölümlerde kullanılan led aydınlatmalar ile ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

Bellona Davis Yemek Odası Takımı

Büfe, vitrin ve gümüşlük ünitelerinde yer alan led aydınlatmalar dokunmatik açma/kapama sistemine sahip olup, böylelikle ürünün fonksiyonelliği artırılmıştır. Ayrıca büfe ünitesinde üst sağ çekmece içerisine çatal, kaşık gibi eşyaların konulabileceği bölmeler yapılarak tüketicilere daha geniş ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur.

Bellona Davis Yemek Odası Takımı

Davis Yemek Odası Takımı aşağıdaki ünitelerden oluşmaktadır.

  • Vitrin
  • Büfe – Büfe Aynası
  • Gümüşlük
  • Kitabeli Yemek Masası
  • Sandalye
  • Plazma Tv Ünitesi (opsiyonel)

Bellona Davis Yemek Odası Takımı

Fiyatı
Davis Yemek Odası Takımı : 3.299,00 (Vitrin + Büfe + Büfe Aynası + Yemek Masası + 6 Adet Sandalye)
Davis Plazma Tv Ünitesi : 560,00