Bellona markamsına panel mobilya ürün grubu içerisine dahil edilen ve Briza Duvar Ünitesi… Takımı, kullanılan renk uygulamaları, fonksiyonelliği, şık tasarımı ve fiyat avantajlarıyla tüketici beğenisine sunulmuştur.

Bellona Briza Yemek Odası Takımı

Üründe farklı renk konfigürasyonları kullanılmış olup, meşe rengi gövde ve kapak uygulamaları fildişi rengindeki parlak çekmece ve kapaklarla desteklenmiştir. Bunun yanı sıra vizon ve kahverengi klapa uygulamaları ile ürün görsel açından oldukça zenginleştirilmiştir.

Bellona Briza Yemek Odası Takımı

Yemek Odası Takımı, vitrin ünitesinin sol kapağı tasarımı itibari ile öne çıkıntılı bir yapıya sahip olup, orta dikmede ön cumbasında dokunmatik açma kapama özelliğine sahip led aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Ünite iç düzenlemesinde ise panel ve cam raflı bölmeler kullanılarak oldukça zengin bir kullanım alanı oluşturulmuştur. Büfe ünitesi ile konsept oluşturacak biçimde tasarlanan büfe aynasında da dokunmatik led aydınlatma kullanılmış olup, üst düzey bir görsellik yakalanmıştır.

Bellona Briza Yemek Odası Takımı

‘nda görsel zenginliğin yanı sıra kullanım noktasında da zenginlik sunulmuş olup, geniş büfe ve vitrin ünitelerindeki raf ve çekmecelerle oldukça fazla kullanım alanı oluşturulmuştur. Bunun yanı sıra büfe ünitesinde çatal, kaşık, bıçak gibi eşyaların konulabileceği özel bir çekmecede tasarlanmıştır.

Bellona Briza Yemek Odası Takımı

Briza Yemek Odası Takımı aşağıdaki ünitelerden oluşmaktadır.

  • Vitrin
  • Büfe – Büfe Aynası
  • Kitabeli Yemek Masası
  • Sandalye
  • Duvar Ünitesi

Bellona Briza Yemek Odası Takımı


Briza Yemek Odası Takımı : 2.999,00 (Vitrin+Büfe+Büfe Aynası+Yemek Masası+6 Adet Sandalye)