Bellona, şık tasarımları, birbirinden estetik ve fonksiyonel ürünleri tüketicilerimizle buluşturmaya devam ediyor. Bu doğrultuda yeni ürün Briza Serisi Konsept Ürünlerimiz Yemek odası, Koltuk takımı ve Yatak odası takımı mağazalarda yerini almıştır.

Bellona Briza Yatak Odası Takımı

Takımı, farklı renk konfigürasyonu birlikte kullanılmış olup, gövde de meşe, kapak ve ön yüzeylerde krem,vizon ve kahve renkler bir arada uyum içerisinde kullanılmıştır. Üründe kullanılan açık tonlu renkler itibari ile oldukça şık ve ferah bir görünüme sahiptir. Kapak yüzeylerinde kullanılan vizon ve kahve klapalar ile oldukça şık bir geçiş sağlanmış olup, ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

Bellona Briza Yatak Odası Takımı

tüketicilere fonksiyonelliği ve kullanım kolaylığını da sunmakta olup, özellikle geniş ve kullanışlı gardıropları ile dikkat çekmektedir. İçerisinde askılık, pantolunluk, kravatlık ve raflı bölmeler bulunan gardıroplarımız tüketicilerimize zengin bir kullanım alanı sunmaktadır.

Bellona Briza Yatak Odası Takımı

Ayrıca ürünün görsel zenginliğinin artırılması açısından tuvalet aynası etrafına şerit led uygulanmış olup, dokunmatik açma kapama düğmesi ile fonksiyonellik artırılmıştır. Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün artırılması açısından gardırop kapaklarında yavaşlatıcılı menteşeler kullanılmış olup, kapağın yavaş kapanmasını sağlanarak kullanım ömrü uzatılmıştır. Briza Yatak Odası hem tasarımı hem de özellikleri ile üst düzey bir ürünümüzdür.

Bellona Briza Yatak Odası Takımı

aşağıdaki ünitelerden oluşmaktadır.
Sürgü Kapılı Gardırop, 6 Kapılı Gardırop, 5 Kapılı Gardırop, Tuvalet Masası / Aynası, Sifonyer, 150/160/ 180’lik Başlık, Komodin, Puf

Bellona Briza Yatak Odası Takımı

Takımı Fiyatı
Briza Yatak Odası 5 Kapılı 150/160 Başlıklı Takım : 2.990,00 (5 Kapılı Gardrop +Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160 cm Yatak Başucu+2 Ad. Komodin)
Briza Yatak Odası 6 Kapılı 150/160 Başlıklı Takım : 3.290,00 (6 kapılı Gardrop +Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160 cm Yatak Başlığı+ 2 Ad. Komodin)
Briza Yatak Odası Sürgü Kapaklı 150/160 Başlıklı Takım : 3.432,00 (Sürgü kapılı Gardrop +Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160 cm Yatak Başlığı+2 Ad. Komodin)