Yeniliklerin öncüsü Bellona’dan yepyeni bir koltuk takımı, Briza Lüx Koltuk Takımı… Bellona’nın yeni serisi olan Briza ailesine yeni dahil edilen koltuk takımı, klasik ve modern tarz mobilyaların harmanlanmış hali olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bellona Briza Lüx Koltuk Takımı

Farklı tarzıyla eski tarz koltuk takımlarını andıran , modern çizgiler de içererek günümüze uyum sağlamış. Ayrıca seride kullanılan renk tonları ve uyum bizce mükemmel olmuş. Forte Ortanca Ana isimli renk ile satışa sunulan zevkinize hitap edeceğe benziyor.

Bellona Briza Lüx Koltuk Takımı

‘ın 3’lü koltuk ünitesi açılır-kapanır mekanizmaya sahip ve açıldığında çekyata dönüşebiliyor. Bu özellik, evde kalabalık bir misafir grubu ağırlayacaksanız yer sıkıntısını ortadan kaldırıyor ve 2 kişinin uyuyabileceği yatağa dönüşüyor.

Bellona Briza Lüx Koltuk Takımı

Briza Koltuk Takımı, 1 Adet Üçlü koltuk, 1 Adet ikili koltuk ve 2 Adet Berjerden oluşan paket ile satışa sunulmuştur. Tabii ki Bellona’nın tüm serilerinde olduğu gibi bu seride de istediğiniz ürünü bu pakete dahil edebiliyorsunuz. Mesela ikili koltuğu ekstra olarak alacağınız pakete koydurabilirsiniz.

Bellona Briza Lüx Koltuk Takımı

Lüx Koltuk Takımı Fiyatı
Briza Lüx Takım : 3.390,00 (1 Ad. Üçlü + 1 Ad. İkili + 2 Ad. Berjer)