Modern ürünlerin öncüsü Bellona markamız aynı zamanda konforun da öncülüğünü yapmakta ve bu yönde yaptığı çalışmalarla yeni ürünleri Bellona mağazaları ve nihai kullanıcılarla buluşturmaktadır. Bu kapsamda Bellona , konforun ve modernliğin bir arada sunulduğu bir takım.

Spor ve modern hatlara sahip olması, yerden yüksek ve krom kaplı lama ayaklar kullanılması, spor dikişler, desenli kırlentleri ve oldukça modern kol yapısı ile Avensis Koltuk Takımı, en gözde ürünlerimizden bir tanesi olacaktır. Özellikle, modern tarzda ve yerden yüksek ayaklı ürün tercih eden tüketicilerimizden hak ettiği teveccühü göreceğine inanıyoruz.

Modelin tüm ünitelerinde döküm sünger kullanılmış olup, böylece oturum konforu üst seviyelere taşınmıştır. Avensis Koltuk Takımı 1 adet 3’lü, 1 adet 2’li, 2 adet tekliden oluşmaktadır ve takımın tüm üniteleri sabittir. Yeni koltuk takımımız 3+2+1+1 ve 3+2+1 varyasyonu ile satışa sunulacaktır. Koltuk Takımı‘nda ilk olarak Pony ve serileri ve Eva deri serisi uygulanacak olup önümüzdeki günlerde yeni kumaş ve deri alternatifleri uygulamaya açılacaktır.


Avensis Koltuk Takımı : 3.162,00 (1 Adet Üçlü + 1 Adet İkili + 1 Adet Tekli)
Avensis Koltuk Takımı : 3.952,20 (1 Adet Üçlü + 1 Adet İkili + 2 Adet Tekli)