Bellona markamızda ürün serisine yeni dahil edilen
Geçtiğimiz haftalarda ürün serimize dahil etmiş olduğumuz Anatolya Yatak Odası ve Anatolya Yemek Odası mağazalarımızda yerini almış ve tüketicilerimizle buluşmuşlardır. Aynı ürün serimizin Koltuk Takımı da tamamlanmış olup ürün serimize dahil edilmiştir.

serisinde kullanılan Osmanlı desenleri, takımda yer alan kırlentler üzerine lazer kesim deri ile uygulanmış olup takım ile konsept hale getirilmiştir.Modelin oturum konforunu arttırmak için font kısmında sünger kullanılmıştır, ayrıca kol yanlarında uygulanan gizli fitil uygulaması ve ahşap derili papel ayakları ile de modelin tasarımı zenginleştirilmiştir.

Model 1 adet 3lü, 1 adet 2li ve 2 adet tekli koltuktan oluşmaktadır. 3’lü ünitede yatak, ikili ünitede ise sandık mekanizması bulunmaktadır. Tekli koltuklar ise sabittir. Model 3 2 1 1 ve 3 2 1 varyasyonları ile satışa sunulmuştur. Yeni modelimizde ilk etapta İnci serisi kumaşlar ve Milas ekru deri kullanılmakta olup, ilerleyen zamanlarda yeni kumaş ve deri alternatifleri uygulamaya açılacaktır.


Anatolya Koltuk Takımı : 3.985,20 (1 Adet Üçlü 1 Adet İkili 2 Adet Berjer)