Step Collection bu ara en merak edilen markalardan biri! Neden derseniz, bereket getirdiğine inanıldığı için evimizde yer vermeyi sevdiğimiz dekoratif el yapımı narları “Çocuklar Duymasın” dizisinin dekorunda yer alıyor. Salonun baş köşesinde yer alan bu da dekorasyon meraklıların ilgisini çekmiş elbette. O zaman müjdeyi verelim. Bu narları aramanıza gerek kalmadı! Artık kolayca bulunabiliyor.

ÖZellikle çocuklar duymasın dizisinde sehpanın üzerinde dikkat çeken “” dekorasyon severlerin aradığı bir ürün. Evleri bereketlendirsin diye kullanılan “” aynı zamanda çok şık bir olarak da kullanılabilir.

Kırmızı renklerde 3’lü set olarak satılan “bereket narı” sehpanın üzerinde şık bir tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Evde fil biblo bulundurmanın bereket getireceği inancına paralel olarak, tam da bu iş için!

Bereket narı satın almak isterseniz fiyatı, bereket narı kalitesine göre 19 ile 45 TL arasında değişkenliktedir. Bütçenize en uygun narı bulabilirsiniz. Ayrıca ekonomik fiyata almak isteyenler için, sayfalarında indirimli olarak hergün satılmaktadır.