Duvar kağıdı trendi, yeni sezonda da duvarlarımızı süslemeye devam edecek. Bu sezon, gelişen teknolojiden duvar kağıtları da nasibini alıyor. Çiçekli duvar kağıtları, desenli duvar kağıtları yine trend olmaya devam ediyor. Ancak yeni gözdemiz diyebiliriz. Bildiğimiz duvar kağıtları gibi, kolaylıkla uygulayabileceğiniz üç boyutlu duvar kağıtları, minimal bir görüntü yaratmak isteyenler için ideal.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı

fiyatları aralığı olarak da ucuz duvar kağıtları arasına girmeyi başarmış. İsterseniz panel halinde, odanızın tek bir duvarını isterseniz de tüm odanızı kaplayabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı seçerken tasarımı kadar önemli olan bir nokta da sağlığımıza etkileri. Yeni nesil üç boyutlu duvar kağıtları şeker kamışı liflerinden üretiliyor. %100 çevre dostu olan, bu tasarımları evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı

Bizim tavsiyemiz özellikle antreler. Dar, ışık alamayan bir antreniz varsa üç boyutlu tasarımlar sayesinde daha geniş göstebilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı

Duvar kağıdınızın temizliğini dert ediyorsanız, Mywallart bu sorunu da çözmüş. Duvar kağıtlarınızı rahatlıkla silebilirsiniz. Dekorasyonunuzda renk değişikliğine gidecekseniz, dilerseniz istediğiniz renge boyayabilirsiniz.