Dekoratif aksesuarlar evimizin vazgeçilmez bir parçası. Vazolar ise dekoratif aksesuar deyince aklımıza ilk gelen parçalardan. Bahar ile birlikte çiçeklerimizi daha çok sergilediğimiz bu günlerde sizleri yepyeni ile tanıştıralım istedik.

Dekoratif Vazo Modelleri

Yeni sezonun canlı renklerinden seçeceğiniz farklı tasarımdaki vazolar, yaşam alanlarınızda farklılık katacaktır. Masa, komodin ya da konsol çiçeklerinizi her yerde şık vazoların içerisinde sergileyebileceğiniz gibi, içerisine çiçek koymadan, dekoratif amaçlı da sergileyebilirsiniz.

Dekoratif Vazo Modelleri

Cam vazolar her yıl değişen tasarımlarıyla yine vazgeçilmezimiz. Özellike davet sofralarında ya da düğün dekorasyonunda şık masalar kurmak için dekoratif fikirler ararken, cam vazolardan faydalanabilirsiniz. Modern bir dekorasyon stiliniz varsa, renkkli cam vazolarınızın içerisine koyacağınız çiçeklerle evinize ışık katmanızı tavsiye ederiz.

Dekoratif Vazo Modelleri

Vazo, sadece minik bir aksesuar olarak da kullanılmak zorunda değil. Büyük boylarda tasarlanmış vazoları kullanarak, vazolarınızı dekorasyonunuzun ön planına alabilirsiniz. Salonda koltuğunuzun yanında, banyo da lavabonuzun yanında kullanarak evinize farklı bir hava katmak mümkün.