Açık havada keyif yapmak için geri sayım sona erdi, artık yavaş yavaş dışarıya çıkıyoruz. Güzel bir bahçe ya da balkonda keyif yapmayı kim istemez? Kış aylaında evin içinde oluşturduğumuz keyif köşelerini şimdi bahçe ve balkonlarda oluşturma zamanı. Bahçeniz yoksa, küçük balkonunuzu da ile yenileyebilirsiniz. Bahçeniz de evinizin bir parçası öncelikle bunu unutmayın.

2013 Bahçe Mobilyaları Modelleri

Ev için düşündüğümüz tüm konfor ve estetik detaylar, bahçelerimiz içinde geçerli. Bahçe mobilyası modelleri, her geçen sezon, sıradan bir bahçe keyfine değil, tüm detayları ile düşünülmüş, özenle hazırlanan tasarımlar olarak karşımıza çıkmakta.

2013 Bahçe Mobilyaları Modelleri

Ferforje, rattan ya da tik meteryaller bu sezonun yine olmazsa olmazları. Pleksi geçen sezonki yükselişini yine devam ettiriyor. Bahçede romantik bir hava yaratmak istiyorsanız, bizim önerimiz Demarforge’nin, mutlaka göz atın derin.

2013 Bahçe Mobilyaları Modelleri

Bahçe mobilyalarını seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, uzun yıllar kullanıma uygun olması ve hava koşullarından etkilenmemi. ‘nı incelerken, kalite, tasarım ve ergonomi gibi pek çok farklı kriteri bir arada düşünmelisiniz.

2013 Bahçe Mobilyaları Modelleri

Bahçe ya da balkonunuz evinizin bir parçası bunu sakın unutmayın. Evinizin devamı gibi düşünmeli, bahçe mobilyası seçimlerinizi ona göre yapmalısınız. Her zaman olduğu gibi tarzınıza karar vermelisiniz. Renkli, romantik, modern ya da doğadan yana. Romantik bir bahçe için ferforjeden, daha modern bir görünüm için pleksi mobilya modellerinden ilham alabilirsiniz. Aksesuarlarınız da mobilya modelleriniz ile devamlılık göstermeli tabi ki.

Büyük bir bahçe ya da küçük bir balkon, yeter ki sizi ve stiliniz yansıtsın size de keyfini çıkarmak kalsın…