2014 yılının dekorasyon ve tasarım trendleri oldukça göz alıcı. Zengin renkler, ham metaller, yaratıcı tasarımlar ve doğal materyallerden yapılmış ev eşyaları bu yılın olmazda olmazlarından! Bu trendleri eve nasıl dahil edebileceğinizi de vermeden geçmeyelim dedik. Bu yılın en gözde rengi zümrüt yeşili ve derin mavi. Yeşil ve toprak tonlarının birlikte kullanımını sık sık görebilirsiniz. Turuncu da geçen seneden beri hiç ilgi kaybetmedi. Bu renkleri halı, duvar kağıdı, yastık ve objelerle evinize taşıyabilirsiniz.

2013 dekorasyon renkleri

Cilasız ham metal görünümleri mobilyalar da dahil olmak üzere evin her alanına girecek. Bu metalik görüntü evinize ışıltı katarken ağırbaşlı bir görünüm de kazandıracak. Metal, cam ve doğal ahşapları birbiriyle kombinleyerek stil sahibi bir dekor yaratabilirsiniz.

2013 dekorasyon trendleri

Yaratıcılığın kişiselliğini deneyimleyin! Kendin-yap projeleri ile evinize kendinizden parçalar ekleyin. Başkasının evinde rastlayamayacağınız objeler, sizin stilinizi yansıtan kişisel mekanlar yaratın. Maliyet olarak sizi hiç zorlamayacak eğlenceli ve yaratıcı işler çıkarın. Kağıtlardan vazolar, ahşap boyamalar, eğlenceli fikirlerle evin her yerinde size ait dokunuşlar bulunsun.

2013 dekorasyon trendleri

Doğallıktan vazgeçmeyin! Ahşabı bu yıl bol bol kullanarak daha sıcak daha samimi evler yaratabilirsiniz. Ham ahşap dokular, camlar, seramikler, ham ketenler ve metaller senenin en trend rengi zümrüt yeşili ile buluşunca eşsiz bir hale geliyor. Sehpa, aydınlatma ve aksesuarlarda bu trendin izlerini sıklıkla göreceksiniz. Gözden kaçırmayın deriz.

2013 dekorasyon trendleri